Nech sa páči, rada sa s vami podelím o eBook

V zdravom duchu zdravé telo

Jedlo je energia pre hmotný život - žijeme zo vzduchu, vody a jedla. Žijeme v tele a naše telo má svoje zmysly a umožňuje nám vnímať všetky emócie. Tak je to tu na tejto Zemi zariadené a pri PPP je jedným z najväčších problémov popieranie našej „telesnosti“.

Mojim cieľom je inšpirovať čitateľov k aktívnemu prístupu v starostlivosti o vlastné duševné zdravie. Nestačí len zdravo sa stravovať a pohybovať, rovnako príjemné môže byť aj venovať pozornosť svojej duši. Pri PPP je to obzvlášť potrebné. 

V eBooku vám sprevádzam svojpomocnými metódami. Pomôžu vám uvedomiť si, kde asi je váš problém, alebo môžu slúžiť ako ako podporné metódy vášho uzdravovania.

 

Rešpektujeme vaše súkromie a nikdy vám nebudeme posielať spam. Vaše osobné údaje (e-mail a meno) sú v bezpečí. Budú spracovávané podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas so zaslaním noviniek a správ od Kataríny Vítkovej. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu, ktorý je v každej poslanej správe.